فروشگاه رسمی محصولات فوراور

فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش

فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش چیست؟

فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش در موارد متعددی است. اکثر افراد به دنبال محصولات مراقبت پوستی هستند که علاوه بر تامین رطوبت و آبرسانی پوست، بتواند آن را خوشبو هم بکند. محصولات زیادی در بازار موجود هستند که انتخاب در بین آن‌ها واقعا دشوار است.

لوسیون بدن و بادی اسپلش دو محصولی هستند که اکثر افراد آن‌ها را تهیه می‌کنند و از بهترین روش‌ ها برای تغذیه پوست به حساب می‌آیند، اما فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش را نمی‌دانند. اگر این سوال برای شما هم پیش آمده است، بهتر است که در ادامه با ما همراه باشید تا تفاوت‌های این دو را بررسی کنیم.

لوسیون بدن چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

لوسیون بدن چیست؟

پوست بدن به رطوبت نیاز دارد و اگر رطوبت کافی آن تامین نشود، احتمال خشکی و پوسته پوسته شدن آن بالا می‌رود. وقتی که در روز چند بار صورت خود را می‌شویید، آن را آبرسانی می‌کنید.

لوسیون یکی از محصولات مراقبت پوستی است که می‌تواند در آبرسانی و مرطوب نگه داشتن پوست موثر باشد. این محصول بافتی رقیق‌تر از مرطوب کننده دارد، اما از آن قدرتمندتر و غنی‌تر است.

مرطوب کننده‌ها می‌توانند به صورت سطحی از خارج شدن رطوبت پوست جلوگیری کنند، اما لوسیون کارکردی شبیه به آبرسان دارد و می‌تواند رطوبت مورد نیاز پوست را هم فراهم کند.

ترکیبات لوسیون بسیار قوی هستند و قادر است در درمان مشکلات حاد پوستی مانند نازک شدن پوست و سلولیت به شما کمک کند. علاوه بر آبرسانی پوست، لوسیون با بافت مایعی که دارد می‌تواند باقی مانده آرایش را نیز از روی پوست پاک کند.

زمانی که بعد از شستن آرایش، از لوسیون روی پوست استفاده می‌کنید، به تنظیم PH پوست نیز کمک خواهید کرد. لوسیون بدن در تنظیم چرب پوست بدن هم کاربرد دارد.

بادی اسپلش چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اکثر افراد بادی اسپلش را با دئودورانت و اسپری‌های خوشبو کننده بدن اشتباه می‌گیرند. این محصول در واقع خوشبو کننده ای است که خاصیت آبرسانی پوست هم دارد. بادی اسپلش بر خلاف عطرها و ادکلن‌های دیگر شدت کمتری دارد و رایحه آن بسیار ملایم است به طوری که می‌ توان آن را به تنهایی نیز استفاده کرد و دیگر نیازی به استفاده از ادکلن ندارید.

این محصول اغلب با استفاده از مواد طبیعی مانند روغن‌های ضروری ساخته می‌شود که هیچ ضرری برای خوشبو کردن بدن نخواهد داشت. طیف وسیعی از رایحه‌ها در بازار موجود است که می‌توانید با سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بادی اسپلش مزایای زیادی نسبت به ادکلن‌ها و عطرهای معمولی دارد، زیرا می‌توان آن را به نواحی دیگری مانند گردن و بدن اعمال کرد بدون این که بوی تندش باعث آزار اطرافیان شود.

برای کسانی که عطری ملایم را ترجیح می‌دهند، بادی اسپلش گزینه بسیار خوبی است و فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش نیز در همین مورد است. این محصول ماندگاری بیشتری نسبت به ادکلن‌ها دارد و می‌تواند حس خنکی و طراوت را به بدن شما ببخشد. استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه است و می‌تواند در عین خوشبو کردن بدنتان، آن را آبرسانی هم بکند. پس اگر بودجه کمتری دارید، به جای استفاده از عطرهای گران قیمت، از بادی اسپلش استفاده کنید.

لوسیون بدن و مرطوب کننده چه تفاوت‌هایی دارند؟

لوسیون بدن بیشتر خاصیت آبرسانی دارد، در حالی که مرطوب کننده از خروج رطوبت بدن جلوگیری می‌کند. زمانی که لوسیون را روی بدنتان استفاده می‌کنید، با مواد و ترکیباتی از جمله هیالورونیک اسید، وارد لایه‌های میانی پوست می‌شود و آن را به خوبی آبرسانی می‌کند. در نتیجه، بافت پوست از حالت خشک در می‌آید و ترمیم می‌شود. مرطوب کننده فقط روی لایه سطحی و بالایی پوست قرار می‌گیرد و وارد لایه‌های میانی نخواهد شد.

سپس، ترکیبات آن روی سطح پوست پخش شده و یک لایه محافظ ایجاد می‌کند. این لایه محافظ از تبخیر و خروج رطوبت پوست جلوگیری خواهد کرد. برای داشتن پوستی سالم، لازم است فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش را بدانید و در زمان مناسب از هر یک از آن‌ها استفاده کنید.

برای خرید لوسیون بدن forever می‌توانید از سایت فوراوری ها ، نمایندگی محصولات فوراور در اصفهان اقدام کنید.

اصلی‌ترین تفاوت‌ بین لوسیون بدن و بادی اسپلش در چیست؟

اصلی‌ترین تفاوت‌ بین لوسیون بدن و بادی اسپلش در چیست؟

بهتر است بدانید فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش در یک مورد نیست و در موارد مختلفی با یکدیگر تفاوت دارند. برای درک بهتر موضوع، تفاوت‌های این دو را به طور کامل بررسی می کنیم:

تفاوت لوسیون بدن با بادی اسپلش در زمان استفاده

همه ما می‌دانیم که این محصولات زمانی باید استفاده شوند که بدن کمی مرطوب باشد و کاملا خشک نباشد. پس از این مورد می‌توان نتیجه گرفت که بعد از حمام، بهترین زمان استفاده از آن دو به حساب می‌آید. از آن جایی که لوسیون قدرت بیشتری برای آبرسانی و مرطوب نگه داشتن پوست دارد، باید قبل از بادی اسپلش روی بدن زده شود تا به خوبی عمل کند.

پس از زدن لوسیون می‌توانید برای خوشبو شدن بدن از بادی اسپلش استفاده کنید. لوسیون‌ها معمولا بوی خوبی دارند، اما ماندگار نیستند و برای خوشبو کردن بدن طراحی نشده اند، پس بادی اسپلش جایگزین خوبی برای رایحه دادن به بدن خواهد بود.

تفاوت لوسیون بدن با بادی اسپلش در ماندگاری

لوسیون‌ها کل بدن را می‌پوشانند، بنابراین، با حالت کرم مانندی که دارند می‌توانند یک لایه روی پوست ایجاد کنند. به همین دلیل، ماندگاری زیادی در مرطوب کردن و محافظت از پوست دارند. از آن جایی که لوسیون‌ها با هم متفاوت هستند، میزان ماندگاری یکسانی ندارند و هر کدام با توجه به ترکیبات خود ماندگاری مشخصی خواهند داشت. بادی اسپلش بر پایه الکل و آب است و به صورت اسپری عمل می‌کند.

همان طور که می‌دانید، خوشبوکننده‌ها و اسپری‌ها با توجه به این که به صورت جامد روی پوست پخش نمی‌شوند، ماندگاری زیادی ندارند. در نتیجه، قوی‌ترین بادی اسپلش چیزی در حد پنج ساعت ماندگاری خواهد داشت.

تفاوت لوسیون بدن با بادی اسپلش در کاربرد

اصلی‌ترین فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش در نوع کاربرد است که باعث می‌شود اکثر افراد به اشتباه از آن‌ها استفاده کنند.

در حقیقت بادی اسپلش ها محصول مراقبت پوستی نیستند و فقط در لطافت و خوشبو کردن بدن بعد از حمام موثر هستند. برخی از آن‌ها دارای مقدار کمی آبرسان هستند که در رطوبت رسانی به پوست تا حدودی مفید خواهد بود.

لوسیون‌ها محصولات مراقبت پوستی به حساب می‌آیند که برای پوست بسیار کاربردی هستند. آن‌ها را معمولا باید بعد از حمام استفاده کنید و با میزان آبرسانی که دارند باعث نرمی و جلوگیری از چروک شدن پوست خواهند شد.

 

شاید برای شما مفید باشد : مام چیست؟ آیا استفاده از آن ضرر دارد؟

بررسی روش‌های استفاده  بادی اسپلش و لوسیون؟

از آن جایی که ماهیت این دو محصول بزرگ‌ترین فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش است، روش استفاده از آن‌ها نیز کمی با یکدیگر تفاوت دارند. برای استفاده از بادی اسپلش، می‌توانید مراحل زیر را طی کنید:

 • بادی اسپلش ها برای پنهان کردن بوی بدن نیستند و کارکرد ادکلن را ندارند، به همین دلیل، بهتر است آن‌ها را بعد از حمام استفاده کنید. وقتی از حمام بیرون می‌آیید، رطوبت بدن خود را به طور کامل نگیرید و اجازه دهید بدنتان کمی مرطوب بماند.
 • سپس باید نقاطی از بدن که قصد دارید بادی لوشن را به آن اسپری کنید، پیدا کنید. بر خلاف دئودورانت، بادی اسپلش را می‌توان در نقاط مختلف بدن استفاده کرد. بهترین نقاطی که می‌توانید از بادی اسپلش استفاده کنید، آرنج، پشت گوش، دست‌ها، سینه، گردن و داخل مچ است.
 • هنگام خرید سعی کنید بویی متناسب با خود پیدا کنید. بادی اسپلش ها به دو دسته مردانه و زنانه تقسیم می‌شوند. بادی اسپلشی که یک فرد میانسال استفاده می‌کند ممکن است در نظر یک فرد نوجوان مورد پسند نباشد، پس می‌توانید بر اساس سن خود نیز بهترین رایحه را انتخاب کنید. ترنج، لاوندر و اکالیپتوس از محبوب‌ترین رایحه‌ها برای انتخاب بادی اسپلش هستند.

اگر راجع به نحوه استفاده از لوسیون بدن هم کنجکاو هستید، می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 • بعد از حمام اجازه دهید رطوبت در بدن شما باقی بماند.
 • لوسیون مناسب پوست خود را خریداری کنید.
 • مقدار مناسبی از آن را روی دست خود بزنید و تمام بدن را به آن آغشته کنید.
اشاره به ترکیبات بادی اسپلش و لوسیون بدن

اشاره به ترکیبات بادی اسپلش و لوسیون بدن

بیشتر افراد در هنگام خرید محصولات مراقبتی و زیبایی به ترکیبات آن‌ها توجه می‌کنند.

از آن جایی که فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش در ترکیبات آن‌ها می‌باشد، اما ممکن است در برخی ترکیبات نیز با هم شباهت داشته باشند. الکل، ماده یکسان در این دو محصول است. عطرها و رایحه‌های مختلف نیز در هر دو استفاده می‌شوند، اما فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش در میزان استفاده از رایحه نیز هست.

از آن جایی که کاربرد اصلی بادی اسپلش خوشبو کردن بدن است، پس از رایحه بیشتر در آن استفاده شده است تا میزان ماندگاری آن بالا برود.

به طور کلی، این ترکیبات در بادی اسپلش ها یافت می‌شود:

 • پانتنول
 • عطر
 • عصاره‌های گرمسیری
 • اکتو ئین
 • هیالورونات سدیم
 • پنتیلن گلیکول

در مقابل، لوسیون‌ها قرار دارند که عمدتا از هشت ماده در ترکیبات آن‌ها استفاده می‌شود. نرم کننده‌ها از مواد اصلی تشکیل دهنده لوسیون هستند که به صاف و نرم نگه داشتن پوست کمک می‌کنند. مرطوب کننده‌ها به حفظ و جذب رطوبت کمک زیادی خواهند کرد. حلال‌ها همه مواد موجود در لوسیون را با یکدیگر ترکیب می‌کنند. در نهایت نگهدارنده‌ها در لوسیون بدن استفاده می‌شوند تا از رشد قارچ‌ها و باکتری‌های ناخواسته جلوگیری کنند.

بررسی و معرفی لوسیون بدن فوراور و مزایای آن

یکی از بهترین محصولاتی که در بازار وجود دارد، لوسیون بدن فوراور است که از کیفیت بالایی برخوردار است و اکثر افرادی که به محصولات اورجینال اهمیت می‌دهند از آن استفاده می‌کنند. این محصول ساخت آمریکا است و در شرکت فوراور لیوینگ تولید شده است.

محصولات فوراور بر پایه آلوئه ورا ارگانیک تولید شده اند و در فرایند ساخت آن‌ها از هیچ ماده مضری استفاده نشده است. برای خرید لوسیون بدن فوراور می‌ توانید از فور اوری ها اقدام به ثبت سفارش کنید و انواع لوسیون بدن فوراور را در سایت مشاهده کنید.

برای استفاده روزمره از بادی اسپلش استفاده کنیم یا لوسیون؟

شما هیچ محدودیتی برای استفاده از این دو محصول ندارید و حتی می‌توانید یکی از آن‌ها را استفاده نکنید. اما اگر به سلامت و رعایت بهداشت خود اهمیت زیادی می‌دهید، فرق لوسیون بدن با بادی اسپلش باعث شده است که بتوانید از هر دو برای اهداف جداگانه استفاده کنید. چون هر دو این محصولات بعد از حمام استفاده می‌شوند، می‌توانید در ابتدا لوسیون بدن را به تمام بدن خود بزنید.

بررسی مشخصات و ویژگی های لوسیون بدن فوراور

جدید ترین محصولات پوستی فوراور برای حفظ سلامت پوست شما :

Forever-Aloe-Moisturizing-Lotion (3)

آلوئه مویسچرایزینگ لوشن (لوسیون مرطوب کننده فوراور) | Aloe Moisturizing Lotion

قیمت اصلی 1,255,920 تومان بود.قیمت فعلی 940,470 تومان است.

Forever-Aloe-Heat-Lotion (2)

آلوئه هیت لوشن (لوسیون گرمازا، ضد درد، ضد گرفتگی عضلات) | Aloe Heat Lotion

قیمت اصلی 1,254,663 تومان بود.قیمت فعلی 940,470 تومان است.

Aloe Body Lotion

لوسیون بدن آلوئه ورا فوراور

قیمت اصلی 1,694,123 تومان بود.قیمت فعلی 1,270,585 تومان است.

5/5 - (5 امتیاز)