فروشگاه رسمی محصولات فوراور

مهم‌ترین معیارهای هنگام خرید بهترین ضد آفتاب برای پوست

بهترین کرم ضد آفتاب چه ویژگی دارد؟

بهترین کرم ضد آفتاب می‌ تواند در پوست شما تأثیرات بسزایی داشته باشد. بهتر است به این صورت شروع کنیم که استفاده از کرم‌های ضد آفتاب برای تمامی افراد بالای 6 ماه ضروری تلقی شده است.

صرف نظر از میزان حساسیت پوست و یا رنگ پوست و… هر گاه که شما قصد دارید از منزل خارج شوید، حتی در روزهای ابری برای محافظت از پوست خود بهتر است از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

در این میان مهم‌ ترین معیار ها هنگام خرید بهترین ضد آفتاب برای پوست را باید به خوبی بدانید. در صورتی که شما قصد دارید از پوست خود محافظت کنید و از بهترین کرم ضد آفتاب استفاده کنید بهتر است تا انتها با فوراوری ها باشید.

ضد آفتاب خوب چه ضد آفتابی است؟

در حقیقت بهترین کرم ضد آفتاب مانند ضد آفتاب فوراور باید بتواند به خوبی هر نوع اشعه فرابنفش یعنی نوع آ و نوع بی را بلوک کند.

به زبان ساده‌ تر ضد آفتاب باید وسیع‌ الطیف باشد ، علاوه بر این موضوع باید از نظر زیبایی ظاهری و یا رنگ دانه‌ های موجود در آن نیز قابل قبول باشد.

خرید کرم ضد آفتاب فوراور

از دیگر ویژگی‌ هایی که می‌ توان برای بهترین کرم ضد آفتاب در نظر داشت ، دوام و مقاومت آن در برابر آب و تعریق می‌ باشد. امروزه شرکت‌ های زیبایی برای این هدف از ترکیبات مختلفی استفاده خواهند کرد.

این ترکیبات به صورت کلی به دو دسته ضد آفتاب فیزیکی و ضد آفتاب شیمیایی تقسیم بندی شده است.

در ضد آفتاب‌ های فیزیکی شاهد منعکس کردن و پخش کردن اشعه فرابنفش خواهید بود، اما در ضد آفتاب‌ های شیمیایی اشعه فرابنفش جذب خواهد شد.

البته به این نکته توجه داشته باشید ضد آفتاب‌ هایی که فیزیکی هستند اعم از اکسید روی یا دی‌اکسید تیتانیوم در صورتی که ذرات درشتی داشته باشد و یا درصد بالایی داشته باشد، رنگ سفیدی را ایجاد خواهند کرد که از نظر ظاهری چندان قابل قبول نخواهد بود.

ضد آفتاب‌های شیمیایی هر کدام دارای قدرت جذب بخشی از اشعه فرابنفش خواهند بود؛ به این نکته توجه داشته باشید این ضد آفتاب‌ها می‌تواند باعث بروز التهاب پوستی نیز شود.

کرم ضد آفتاب برای پوست‌ های چرب

در هنگام انتخاب بهترین ضد آفتاب باید به نوع پوست خود دقت داشته باشید. محصولات فوراور برای تمامی پوست‌ ها محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه داده است. یکی از محصولات پوستی فوراور می توان به کرم‌های ضد آفتاب آن برای پوست‌های چرب اشاره کرد.

پوست‌ های چرب به دلیل چربی بیش از حد صورت و به خصوص در گون ه‌ها و پیشانی باید در هنگام خرید ضد آفتاب دقت بالایی داشته باشند.

این پوست‌ ها دارای چهره ضخیم ، چرب ، براق ، درشت ، لازم به ذکر است در تابستان این پوست‌ ها دارای منافذ بزرگ و آکنه خواهند بود. برای این دسته پوست‌ ها بهتر است از کرم‌هایی که فرمولاسیون SPF مبتنی بر آب استفاده کنید.

خرید کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

این فرمول باعث ایجاد خشکی بر روی پوست خواهد شد، علاوه بر این موضوع به عنوان خنک کننده پوست نیز عمل می‌کند و التهاب‌ های موجود را آرام می‌ کند. بهترین کرم ضد آفتاب برای افرادی که پوست چرب دارند کرم ضد آفتاب ، دارای اکسید روی خالص می‌ باشد.

ضد آفتاب برای پوست خشک

پوست‌ هایی که خشک هستند دارای سطوح بسیار پایینی از چربی هستند. افرادی که پوست خشک دارند بدون شک با مرطوب کردن مداوم صورت خود دست و پنجه نرم می‌ کنند. بهترین کرم ضد آفتاب برای این دسته از افراد، کرم‌ هایی است که SPF مناسبی در آن به کار رفته است.

محصولات بهداشتی فوراور دارای طیف بسیار وسیعی است، به گونه‌ ای که شما می‌ توانید با توجه به نوع پوست خود بهترین کرم را انتخاب کنید. ضد آفتاب‌ هایی که SPF بالاتری دارد پوست را مرطوب‌ تر خواهد کرد.

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست‌ های خشک دارای مرطوب کننده در ترکیبات خود می‌ باشد. برخی از این مرطوب کننده‌ ها می‌توان به روغن ، لانولین و سیلیکون و.. اشاره کرد.

کرم‌ های ضد آفتابی که دارای مرطوب کننده در ترکیبات خود هستند در قالب لوسیون ، پماد و یا کرم ارائه داده می‌ شوند. در هنگام انتخاب بهتر است به برچسب و ترکیبات موجود در آن توجه کنید.

افرادی که دارای مشکلات پوستی متعددی هستند کرم ضد آفتاب SPF 30 بهترین انتخاب خواهد بود.

خرید ضد آفتاب برای پوست های جوش دار

شاید برای شما مفید باشد : چگونه به بهترین شکل پوست خود را تغذیه کنیم؟

ضدآفتاب برای پوست جوش دار

افرادی که آلرژی‌ های مختلف پوستی ، آکنه و یا روزشیا دارند به هیچ عنوان نباید از محصولاتی که مواد نگهدارنده، عطر، oxybenzone و یا PABA می‌باشد استفاده کنند.

بهترین کرم ضد آفتاب برای این دسته از پوست‌ ها کرم‌ های فیزیکی که از داروهای ضد التهاب تولید شده‌ اند می‌باشد. علاوه بر این موضوع این دسته از افراد به هیچ عنوان از کرم‌هایی که حاوی الکل هستند نباید استفاده کنند.

افرادی که مبتلا به آکنه هستند بهتر است از کرم‌ های ضد آفتاب چرب دوری کنند، زیرا ممکن است باعث تشدید التهاب آکنه‌ ها شود. ضدآفتاب‌هایی که فیلتر UVB دارند دارای ترکیبات بسیار سبک‌تری هستند و چربی کمتری نسبت به کرم ای ضد آفتاب شیمیایی دارند.

خصوصیات بهترین ضدآفتاب

در هنگام انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب باید فاکتورهایی اعم از نوع پوست، قسمت‌ های پوست و فعالیت‌ها و.. را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال در صورتی که شما از فعالیت‌ های آبی لذت می‌برید بدون شک کرم ضد آفتاب شما باید ضد آب باشید.

به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که پوست شما مستعد آکنه و یا جوش می‌ باشد، بهتر است از کرم‌ های درجه دو استفاده نکنید. کرم‌ هایی را انتخاب کنید که حاوی دی‌اکسید تیتانیوم و میکرو اکسید باشد.

این امر باعث می‌شود که شما بتوانید محافظت کافی را از پوست خود کنید. ضد آفتاب فوراور می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد!

محصولات فوراور دارای طیف بسیار گسترده‌ ای می‌ باشد، شما با هر نوع پوستی هستید و هر انتظاری دارید ضد آفتاب فوراور آن را برطرف خواهد کرد. کرم ضد آفتاب‌هایی که از پوست در برابر هر دو اشعه UVB و UVA محافظت می‌کند دارای ترکیباتی اعم از سینامات (اکتیل متیل سینامات و سینوکسات)، بنزوفنونها (oxybenzone)، اکسامیل (Mexoryl SX)، سالیسیلات، سالیسوبنزون، دی اکسید تیتانیوم، اووبنزون و اکسید روی می‌باشد.

SPF مناسب برای ضد آفتاب

آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که Spf ضدآفتاب به چه معناست؟ کرم‌ هایی که دارای SPF 15 و یا بالاتر می‌ باشند از پوست شما در برابر UVB محافظت می‌ کند. در حقیقت عددی که در کنار SPF وجود دارد، میزان خوب بودن ضد آفتاب برای دفع اشعه‌های UVB می‌باشد. برای اکثر افراد استفاده از کرم‌هایی که دارای SPF 15 می‌باشد مناسب خواهد بود.

این در حالی است که افرادی که سابقه خانوادگی لوپوس و یا سرطان‌های پوستی را دارند، باید با توجه به حساسیت پوست خود در برابر خورشید از SPF 30++ و یا بالاتر استفاده کنند. به این نکته توجه داشته باشید همیشه SPF قوی‌ تر مناسب نخواهد بود! در برخی از موارد ممکن است کرم‌ هایی که دارای SPF بالایی هستند بر خلاف آن چه تا به امروز فکر می‌کردید مزیت‌ های کمتری را به همراه داشته باشند.

با توجه به سابقه طولانی برند فوراوری ها ، بهتر است بدانید SPF 30 قوی‌ تر و یا مؤثر تر از SPF 15 نمی‌باشد. SPF 15 می‌تواند 93 درصد از UVB را دفع کند و SPF 30 می‌تواند 97 درصد را دفع کند.

بهترین برند کرم ضد آفتاب موجود در بازار چیست؟

سخن آخر

برای آن که شما بتوانید بهترین کرم ضد آفتاب را انتخاب کنید باید به عناصر کلیدی ضد آفتاب دقت داشته باشید. با توجه به آن که شما به دنبال حفاظت پوست خود هستید باید به میزان کیفیت و میزان محافظت کرم دقت داشته باشید. محصولات آرایشی فوراور این دو جنبه را برای شما تأمین کرده است.

همه افرادی که قصد خرید این کرم را دارند قصد دارند که از پوست خود در برابر هر دو اشعه UVB و UVA محافظت کنند، در نتیجه باید به دنبال کرم‌هایی باشند که Broad Spectrum و یا طیف گسترده بر روی آن‌ها نوشته شده باشد.

کرم‌های ضد آفتاب فیزیکی با دارا بودن مواد معدنی طبیعی اعم از کسید روی یا دی‌ اکسید تیتانیوم باعث بازتاب شدن اشعه‌های خورشید می‌شوند.

این در حالی است که کرم‌هایی شیمایی تولید می‌شوند از ترکیبات شیمیایی اعم از مانند بموتریزینول، اووبنزون و بیسکوتیوزول کرده اند که محافظت از طیف گسترده‌ای را فراهم کرده است.

Rate this post